En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Chloe Love Story Bayan Parfüm

Love Story, Eylül 2014'te piyasaya çıkan Chloe moda evinde yeni bir koku. Aşk Hikayesi, Parisli romantizm ve Pont des Arts köprüsündeki aşk kilitlerinden esinlenmiştir; Kampanyanın kendisi ve şişe tasarımı bu referansla ilerler. Parfüm uzmanı Anne Flipo, portakal çiçeğini incelerken yeni Chloe çiçek kompozisyonunu besteledi. Neroli, portakal çiçeği ile yapılan koku temiz ve taze. Parfümün yüzü Fransız aktris Clémence Poésy ve reklam Mélanie Laurent tarafından çekildi. Parfüm 30, 50 ve 100 ml Eau de Parfum EDP olarak mevcuttur.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Greyfurt

Greyfurt

Limon

Limon

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Armut

Armut

Orta Nota
Mandarin portakal çiçeği

Mandarin portakal çiçeği

Madagaskar yasemini

Madagaskar yasemini

Gül

Gül

Şeftali

Şeftali

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Alt Nota
Beyaz misk

Beyaz misk

Sedir

Sedir

Kaşmir ağacı

Kaşmir ağacı

Paçuli

Paçuli

Chloe Love Story Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Chloe Love Story Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 12 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 78 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 71 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
78%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
71%
12 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
50%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
50%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
33%
GECE
GECE
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
65%
Orta Nota
28%
Alt Nota
7%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
67%
YAZ
YAZ
33%
SONBAHAR
SONBAHAR
0%
KIŞ
KIŞ
0%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2014 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 91
2274 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Chloe Love Story Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
6 Adet Oy Kullanılarak
43 Puan Aldı

Chloe Love Story Bayan Parfüm Yorumları

Temiz, rahat, iyi bir araya getirilmiş beyaz çiçek kokusu. Narenciye ve neroli karışımı ile oldukça enerjik başlıyor. Üzerimde 6 saat süren hoş ve rahat çiçek kokusuyla sakinleşiyor. Üzerimde oldukça sabunlu kokuyor.
Bu muhtemelen sahip olduğum en GENEL ve SIKICI parfümlerden biri. Zaten çiçeksi, hafif tatlı ve temiz bir parfümünüz varsa buna ihtiyacınız yok. Güzel kokuyor ama basit.
Güzel koku. Bir tür genel beyaz çiçe parfümü ve ek olarak biraz tatlı. Klas ve pahalı kokuyor. Bana göre oldukça rahat. Beğendim ve özellikle sıradan bir bahar gününde kullanılabilir.
Bayıldım yeni parfümüm
Chloe parfüm serisinden 2. şişem. Sıkınca ilk şey cümlem : oooooo oldu :D gayet iyi. Chloe EDP beni çok şaşırtmıştı. Bu yüzden çok sevdiğim Chloe Love Story'yi kör satın almaya karar verdim. Chloe parfümleri başımı ağrıtmıyor.
Bu kokuyu zamanla sevmeye başladım. İlk başta bana zarif ve olgun geldi. Şimdi gerçekten beğendim. Uyguladıktan hemen sonra armut kokusu güçlüdür ve çok sayıda meyveli akort ortaya çıkar. Kurumada çoğunlukla beyaz çiçekler ve sedir ağacının lezzetli bir hali karşılayacaktır.
Love Story bana baharı haykıran çok güzel çiçeksi bir koku. Çok kadınsı. Temiz, çiçeksi, hafif tatlı meyveli. Zararsız. Harika bir gündüz, serinden sıcağa geçişlerde kullanılabilir
Ofis için çok hafif ve yumuşak bir çiçek parfümü. Güzel ve taze ve çok zararsız olmasına rağmen, benim için biraz sıkıcı. Bununla birlikte, şu anda yaklaşık 100 kokuya sahip olduğumu ve sonsuz uzun ömürlü ve güçlü silaj kokularını sevme eğiliminde olduğumu eklemem gerekiyor. Bu öyle bir parfüm değil.
Tek kelime, Güzel. İsmi gibi Aşk hikayesi
Yumuşak, hafif çiçekli, temiz. Güvenli bir seçim gibi geliyor. Dikkat çekici değil - sürekli kontrol etmem gerektiğini kendime hatırlatmam gerekti. Çok yumuşak bir koku. Muhtemelen bunu çok fazla düşünmek istemediğim ve çok fazla öne çıkmak istemediğim günlerde giyerdim.
Test için 5ml'imi yeni aldım ve harika çıktı, şimdiden 75ml siparişimi verdim. Çok güzel kokuyor, hafif ve yumuşak bir çiçek. Bu kokuyu denediğime pişman değilim
taze narenciye çiçeği, hafif güzel
Hafif, temiz, taze ve pembe. Bana orijinal Chloe EDP'nin daha hafif bir versiyonu gibi kokuyor. Gece duştan sonra giydim ve ertesi sabah cildimde hala kokusunu alabiliyordum.
Bu güzel. Chloe marka kokuları kesinlikle alabilirsiniz. Bu modeli de çok klas ve sofistike. Çalışma ortamı için harika olduğunu düşündüğüm beyaz çiçekli temiz bir narenciye parfümü. Çok güzel koku.
Bu parfümü gerçekten çok seviyorum.. kadınsı ve çocukça değil, gerçekten beyaz çiçek kokusu alıyorum. Saf çiçek kokusunu pek sevmiyorum ama bu parfümü beğendim çünkü taze meyveli çiçek kokuyor. Gündüz ve gece, resmi ve günlük için uygun yani bu paraya değer
Chloe kokularına bayılırım! EDP'leri uzun süre dayanır! Bunu Sephora'dan yeni satın aldım ve aşığım. Bu, şu anda favorim açısından Chloe EDP'ye rakip.
Bu çok hoş bir koku, orijinal Chloe'den daha hafif ama yine de o klasik Chloe gülü kokusundan biraz var. Güzelce kurur ve uzun süre dayanır.
Bu muhteşem! İlk başta, orijinal Chloe'ye çok benzediğini düşündüm. Ama sonra portakal çiçeğini fark ettim ve bu onu farklı kılıyor. Ben de sedir elementini seviyorum. Hem dışarıda hem de ofiste kullanacağım çok zarif bir koku. Koleksiyonuma eklemek için büyük şişeyi alacağım. Chloe kokularının hepsini seviyorum
Geçmişte parfüm incelemelerimi okuyan herkes, denediğim yeni kokuların hiçbirine hevesli olmadığımı bilir. Birçoğu bana baş ağrısı veriyor, sentetik veya jenerik kokuyor ve çoğunlukla hepsi birbirine benziyor. Bu koku dediklerimin tam tersi kaliteli bir parfüm.
Koku alma duyum yok ama bunu giydiğimde bir sürü insan güzel koktuğumu söylüyor
Orijinal Chloe'nin büyük bir hayranıyım ve yıllar boyunca diğer tüm Chloe parfüm modellerini denedim ama bu parfüme kadar hiçbirini beğenmedim. Bu yumuşak, romantik, klas ve sade güzel bir parfüm. Yaz ayları için harika ve nedense bu parfümün (orijinal Chloe ve Vera Wang gibi) bir düğün gününde giymek için mükemmel bir parfüm olduğunu hissediyorum. Sadece bir düğün gününü çok güzel bir şekilde kapsıyor.
Cildimde yumuşatıcı gibi kokuyor. Kokusu hep üzerimde kalmasını istediğim iyi bir yumuşatıcı. Yaklaşık bir saat sonra keskin, ucuz kokulu bir çiçeğe dönüşüyor. Hafif, pudramsı ve hafif çiçeksi.
Mükemmel temiz, klasik ve hafif. Bütün yaz kokusuz bir ofiste çalışmak için her gün bunu giydim ve aşırı yormadan hep taze hissettim. Sabah ayrılmadan önce uyguladığımda en azından öğle yemeği saatine kadar koku sürer. Yasemin nedeniyle bu biraz seksi bir koku gibi hissediyorum ama aynı zamanda son derece klas ve romantik geliyor.
Temiz, şehvetli ve gündüz giyimi için son derece uygun. Bundan bu kadar zevk alacağımı beklemiyordum. Test aldım sonra büyük şişe aldım. Etkili bir şekilde bağımlı olduğumu söyleyebilirim.
Love Story'yi denemek beni heyecanlandırdı çünkü Chloe artık (5 sene oldu) bunalttı beni. Love story modeli de normali kadar güzel. Bu parfüm güzel ve çiçeksi. Ayrıca çok uzun ömürlüdür ve tenimde harika durdu.
Seyahat boyunu hediye olarak aldım ve bu parfümü kesinlikle seviyorum. Ben pek beyaz çiçekli kokuları seven bir insan değilim ama bu güzel. İlk sprey bana bol miktarda beyaz çiçek gibi kokuyor. Ama kuruma anı temiz, pudramsı bir çiçek. Ceketimde bu güzel kokunun izleri vardı ve bunun benim parfümüm olduğunu anlayana kadar ne olduğunu merak ettim. Orijinal kokular arasında açık ara favorim.
Bu parfüm çok giyilebilir, kadınsı bir çiçek. Cildimde çok kalıcı olmayan hafif, temiz bir koku ama hoşuma gitti. Ambalajını da seviyorum ve ilkbahar/yaz için harika :)
Bu gerçekten bir aşk hikayesi parfümü. Chloe tasarım evindeki ikinci favori parfümüm. Benim favorim klasik Edp :) cennet gibi kokuyor, ilk notalar beyaz bahar çiçekleri ile karşılıyor sizi. İkinci ve derin notalar ise gül ve klasik pudra kokuları ile ortaya çıkar. Her fırsatta giyilebilir, düğünümde giymeyi düşünüyorum ;)
Bu parfümü seviyorum. Çiçeklerle dolu bir bahçede olduğunuzu hissettiren berrak bir kokusu var.
Bence bu Chloe düz modeli ve Narcissus'tan daha üstün. Ama olgun kadınlar için daha uygun.
Bu parfümü kesinlikle seviyorum. Kokusu hemen yüzümde bir gülümseme oluşturdu. Bu gerçekten bir aşk ve mutluluk kokusu. Yasemin notasına aşık oldum.
Bu kokuyu seviyorum. Yumuşak ve kadınsı ayrıca çok romantik. Ağır veya tiksindirici olmadan iyi bir yayılma özelliğine sahiptir. Bu, her mevsim, her yerde, gündüz veya gece giyebileceğiniz ve her taktığınızda övgü alabileceğiniz bir koku. Orijinal Chloe'yi her zaman sevmişimdir ama Love Story'yi daha çok seviyorum. Kesinlikle güzel..
bu parfümün yerine alberto sego markasının STR modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER