Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Chloe Love Chloe Eau Florale Bayan Parfüm

Love, Chloe Eau Florale, çok kadınsı kokuları seven kişiler için yaratılmıştır. Yeni bir nefes orijinal kompozisyonu soğutur ve orijinal formüle ustaca sofistike bir sevgi dolu yüz ve estetik yön verir. Açılış, kompozisyonun kalbinde yeşil çay yapraklarıyla yenilenmiş, tatlı bezelye ve karşı dayanılmaz çiçek notaları sunar. Tabanda, deride sofistike bir toz izi bırakır ve böylece yeni ve biraz daha taze bir şekilde anlatılan bir aşk hikayesini kuşatır. Love, Chloe Eau Florale, altın renkli tıpa ile açık pembe renkli camda 30, 50 ve 100 ml EDT şişelerinde bulunur. Dış ambalaj altın çerçeveli bir marka ile soluk pembe renktedir. Koku, Temmuz 2012'den itibaren piyasaya çıktı. Love, Chloe Eau Florale, Louise Turner ve Nathalie Gracia-Cetto tarafından oluşturuldu.

Üst Nota
Adaçayı

Adaçayı

Mate çayı

Mate çayı

Orta Nota
Itırşahi

Itırşahi

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Alt Nota
Beyaz misk

Beyaz misk

Pudra notaları

Pudra notaları

Chloe Love Chloe Eau Florale Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Chloe Love Chloe Eau Florale Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 12 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 56 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 54 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
56%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
54%
12 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
0%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
100%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
33%
GECE
GECE
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
90%
Orta Nota
5%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
33%
YAZ
YAZ
50%
SONBAHAR
SONBAHAR
17%
KIŞ
KIŞ
0%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-50 Yaşlar için uygun
2012 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 86
1895 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Chloe Love Chloe Eau Florale Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
51 Puan Aldı

Chloe Love Chloe Eau Florale Bayan Parfüm Yorumları

Sabunsu ve tozlu. Her ikisi de mümkün olan en iyi kalitede. Aklıma son derece güzel bir kadında yeni yıkanmış ve ütülenmiş beyaz gömlek kokusu geliyor. Uzun, siyah saçlar, iri gözler ve Mona Lisa'nın gülümsemesi. Beyaz gömleğin tazeliği ile karışmış çiçekler. Huzurlu cennet. Yada buna benzer tabirler.
Love Chloe eau florale, kibar bir sabun ve toz kokusu olarak adlandırdığım şeydir. Aslında tozdan daha fazla sabun. Bir miktar yeşillik var ve böyle kibar bir koku için uzun ömür ilginç bir şekilde çok ama çok iyi. Tenimde minimum 6/8 saat. Temiz kokuları severim.
Klas pudra sabunlu çiçek kokusu. Temiz ve romantik kokuyor.
Şimdiye kadarki en PAHALI kadın sabunu gibi kokuyor. Chloe Love'dan çok daha temiz ve taze. Benim için çok kadınsı ve prenses gibi, modern bir şey gibi. Coco Mademoiselle havası var ama daha fazla tozlu ve daha az narenciye notaları var. Ayrıca benim için bir artı olan Coco'dan daha az bilindik. Biraz baskın olabilir, bu yüzden dikkatli bir şekilde sıkın. Aynı zamanda uzun ömürlü. Bunu giydiğinizde kesinlikle fark edileceksiniz. Yazın deneyin, işte o zaman sihirli etkisi daha çok belli oluyor.
Ben buna aşığım. HEM tozlu, gerçekten temiz sabunlu ve canlı taze olmasını kesinlikle harika buluyorum. Çayın açılışında gerçekten rahatlatıcı bir parfüm hissi sunuyor.
Güzel koku. Buna takıntılıyım. Tozlu, taze, sabunlu. Mükemmel uzun ömürlü ve fark edilmesi süper. Chloe yine yapmış yapacağını. Bu benim yeni imza kokum. Onu giyerken sadece ben gibi hissediyorum. Çok güzel, temiz, taze ama aynı zamanda biraz pudralı. Orijinal Love'da olduğu gibi, Chloe... kokunun yerleşmesi için ona birkaç dakika verin. Hoş bir şekilde şaşıracaksınız.
Bu durduruldu mu??
Özellikle bahar için çok güzel bir koku. Çay ve mate ile birlikte pudramsı iyiliğini sürdürürken onu biraz acı yeşil tarzlı bir parfüm yapar. Daha az toz, daha fazla bitkisel tazelik var. Ayrıca orijinali gibi tatlı değil, ferahlatıcı bir şekilde tatlı. Onları algıladığım gibi tatlı bezelye çiçekleri enteresan. Elde ettiğim meyveli nüanslarla tatlıdır. Son derece giyilebilir, diğer ikisinden daha iyi bir yan model.
Ne kadar yumuşak ama zengin ve kalıcı bir koku. Sadece cildimde çok nazikçe beliriyor. Tüm notaları gerçekten bir arada parlıyor ve mükemmel bir şekilde harmanlanmış. Sık sık yapılan kör alımlar nedeniyle bunda da hata mı yaptım diye düşündüm ama iyiki almışım. Bunun üretimi de kalkmış ayrıca.
Birkaç spreyden sonra bile bunu zar zor algılayabiliyorum. Orijinalin çok sulandırılmış bir versiyonu gibi ve hakkında yazılacak hiçbir şey yok. Çok tozlu ve sabunlu ve soluk. Bunu kaçırdıysanız çok endişelenmeyin.
Güzel, temiz, pudramsı bir koku.
Bir şişe aldım ve hem orijinal hem de Intense versiyonlarını sevdiğim için çok heyecanlıydım. Bunu da çok seveceğimi düşünüyordum. Çayla karıştırılan bezelye garip kokuyor. Açılış güzel ve kuru. Uzun süre dayanan ve burnuma iyi gelen bir karışım değil...
Şişeler aynı ama farklı. Orijinali gibi kokuyor ama sonra şakayık ve çay kokusunu alabiliyorum. Tozdan ziyade sabunlu. Üretimi durdurulmasaydı satın alırdım ama durdurulan bir şişe için piyasadaki saçma fiyatları vermek istemiyorum. 1 numaralı aşkıma sadık kalacağım, imza kokum Love Chloe EDP
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER