Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Chloe Love Bayan Parfüm

Chloe evindeki yeni parfüm Chloe Love piyasaya 2010'da piyasaya çıktı. Love, tozlu ve yumuşak olarak tanımlanan kadınsı ve sofistike bir çiçek kompozisyonu. Portakal çiçeği, pembe biber, iris, lila, sümbül, helyotrope, toz misk ve pirinç karışımlarının notalarının imzası Louise Turner ve Nathalie Gracia-Cetto'dur. Raquel Zimmermann kampanyanın yüzüdür.

Üst Nota
Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Pembe biber

Pembe biber

Orta Nota
Kediotu

Kediotu

Leylak

Leylak

Iris

Iris

Sümbül

Sümbül

Visterya

Visterya

Alt Nota
Misk

Misk

Pirinç

Pirinç

Pudra notaları

Pudra notaları

Chloe Love Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Chloe Love Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 15 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 85 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 75 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
85%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
75%
15 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
43%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
57%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
50%
GECE
GECE
50%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
79%
Orta Nota
12%
Alt Nota
9%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
43%
YAZ
YAZ
29%
SONBAHAR
SONBAHAR
14%
KIŞ
KIŞ
14%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2010 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 95
3407 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Chloe Love Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Chloe Love Bayan Parfüm Yorumları

Son zamanlarda gerçekten sevdiğim birkaç şeyden biri, chloè love adlı bu yeni kreasyon, çok şık ve feminen, genç bir kadın için bile zarif ve klas.
Seksi, kadınsı, sofistike. Çok çiçeksi ama yumuşak bir şekilde. Tozlu ve tatlı. İnanılmaz kalıcı gücü var.
Onu giyiyorum ve gerçekten romantik ve gerçekten olgun hissediyorum. Bana göre Chloe Love, sofistike bir parfüm. Onu seviyorum ama benim için çok güçlü
Genelde pembe kokuları sevsem de bu kokunun açılışında çok fazla gül var ve bir süre sonra çok pudramsı oluyor. Şahsen ben sevmiyorum.
pudramsı yumuşak ışık hissi sabah için güzel.
Aldehitli bir portakal çiçeği kokusu, çok eski tarz. Çok beğendim, çok güzel ve kolay giyilebilir.
Güzel parfüm çok eşsiz.
Çok iyi bir ilk izlenim değil. Bileklerime küçük bir dokunuş yaptım ve şimdiden çok güçlü. Çok keskin.
Hassas ve kalıcı bir koku. Sabunlu parfümleri sevenler buna bayılacak!
Bunu bir kez kokladım ve bunun benim için olmadığını anında bilsem de bu olağandışı kokudaki çekiciliği görebiliyorum. Bulunduğum yer çok popüler değil ve birçokları için bu iyi bir şey çünkü kim diğer kadın ve erkeklerin kopyası gibi kokmak ister ki?
Lisedeyken arkadaşım bunu her gün giyerdi; onun gibi benzersizdir. Tamamen retro ama doğal bir tuhaflık, puantiyeler ve yumuşak ipek ve pembe yanaklar hayal ettiğim bir tatlış kız kokusu.
Kesinlikle kişisel olarak gerçekten sevdiğim tozlu, sabunlu bir koku. Bu parfümün uzun ömürlülüğünü de gerçekten çok iyi buluyorum ve benim için kokuya endexle fiyatı uygun. Kalıcı olunca az uyguluyorum ve böylece şişe uzun süre dayanır. Bayıldığım bir parfüm.
Tozlu, sabunlu, temiz, sıcak, taze...çiçeksi...tüm yol boyunca çiçeksi. Ve misk, evet. Pirinç, kokuya ilginç kremsi bir görünüm katıyor, ona genç, modern bir dokunuş katıyor. Masum ama yine de çok farklı. Beğendim, diğer modern ana tanınmış parfüm modellerinden çok farklı.
Sabunlu, pudramsı, temiz, çok belirgin mor çiçek kokusu. Buradaki sümbül, Chance Eau Tendre'yi akla getiriyor. Sonuçta güzel, her gün sıktığım hoş bir koku.
bebek yağı gibi kokuyor
Buna gerçekten aşığım. Yumuşak, çiçekli, sabunlu ve pudramsı. Tüm söyleyebileceğim bu. Uzun ömürlü. Tamamen fiyatına değer.
Sıcak ballı çiçekler. Sümbülün kokusunu en belirgin şekilde alabiliyorum ve oğlum bu çok hoş dedi. Onu çok pudralı, sabunlu bulmuyorum evet ama temiz ve taze bir şekilde kokuyır. Ama daha çok güzel bir mor çiçek buketi gibi. Tatlı ve aromatik. AŞK kokusu.
Bu kokuyu hem kağıt üzerinde hem de kendim test ettim. Şişeden kokusunu aldığımda çok güzeldi. Kağıt üzerinde öylece ortadan kayboldu. Cildimde daha uzun sürdü ama saatler sonra açıklamakta zorlandığım garip bir kokuya dönüştü. Belki tekrar denemeliyim.
Notalar harika görünüyor ama bana sadece ıslak mendil gibi kokuyor... Yazık.
Love by Chloe'yi gerçekten çok seviyorum. Pudralı ama güzel bir şekilde. Benim için bir sonbahar - kış kokusu.
Bu parfüme umutsuzca aşığım.
Aldığım tek şey inanılmayacak kadar güçlü yoğun sabunlu bir kokuydu - duştan yeni çıktığımı düşünmenize imkan yok
Bu parfümü gerçekten beğenmedim. Islak havluya çok yakın duran eski sabun gibi kokuyor. Böyle bir hayal kırıklığı.
Saf yumuşak toz. Gerçekten rahatlatıcı bir koku.
Yerel bir parfüm dükkanından bu parfümden orijinal olarak 75 ml'lik 3 şişe satın aldım. Kesinlikle kadınsı ve sofistike.
üretimi durdu diyenler ben nette bir çok alışveriş sitesinde bunu bulabiliyorum ?
Bu tozlu mükemmellik. Mümkün olan en iyi şekilde bebek pudrası ve makyaj kokusu gibi kokuyor ve üretiminin durdurulması üzücü.
Bu neden durduruldu Allah aşkına? Çok güzel, havadar, kadınsı bir koku. Ofis için mükemmeldir çünkü rahatsız edici değil; yine de güzel silajı nedeniyle dikkat çekiyor. İltifat uyandırır ve uzun ömürlüdür (tipik olarak yaklaşık 6 ila 8 saat). Duştan sonra bile bazen cildimde hafif bir koku hissedebiliyorum. Kokunun kendisine gelince, yeşil, pudramsı, tatlı ve hafif odunsu notaların güzel bir kombinasyonu. Mor çiçek notalarının hafif bir belirginliği olmasına rağmen, iyi harmanlanmıştır ve ezici bir şekilde belirli bir nota kokmaz. Bu mükemmel bir gündüz kokusu ve umarım yakında yeniden piyasaya sürülür.
Bu tozlu bir kadın rüyasıydı. Chloe markasının en iyi kokusu. Özledim
Tüm zamanların favori parfümü. (benim için)
Çılgın fiyata sahip Chloe parfümü
Bu çok güzel bir kadın kokusu. Zarif, cilveli ve hanımefendi. Temiz, taze, kremsi, pudramsı çiçekler. Güven kokuyor. İlkbaharda bunu giymeyi seviyorum. Silaj ve kalıcılığı mükemmeldir. Bunu giydiğimde, erkeklerden ve kadınlardan, genç ve yaşlılardan her zaman çok fazla iltifat alıyorum. Henüz ona benzeyen bir koku bulamadım.
Hafifçe pudra şekeri serpilmiş, nemli yeşil yapraklardan oluşan bir yatakta oturan tatlı mor çiçekler. Güzel
Teyzemin parfüm dolabında hiç kullanılmamış, kusursuz şekilde muhafaza edilmiş minyatür bir şişe buldum ve ilk aldığım kokudan yıllar sonra (parfümden nefret ederdim ama o zamanlar 18 yaşındaydım) Love'ı bir kez daha kokladım ve denedim. Sanırım bu parfümü gerçekten çok seviyorum. .. Sofistike, yumuşak ve güzel bir formülasyon. Neredeyse rüya gibi kokuyor
Tüm zamanların mutlak favori parfümü. Sephora'da alırdım ve bu bana genç günlerimi hatırlatıyor. Feminen, zarif. İnsanlar koklayarak geldiğimi bilirlerdi. Kesinlikle en çok iltifat edilen imza kokum. Portakal çiçekleri cildimde harikalar yaratıyor. Ve sonsuza kadar kalıcılığı sürer. Gerçekten şaşırtıcı.
bu parfümün yerine alberto sego markasının 1064 kodlu modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER