En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Chloe Eau de Toilette Bayan Parfüm

Chloe Eau de Toilette, 2008 yılında tanıtılan Chloe Eau de Parfum ürününün daha hafif ve havadar bir yorumudur. Chloe Eau de Toilette, mandalina ve tatlı meyveli sucul kavun notalarıyla uyanır ve sevindiren daha aydınlık ve havadar bir versiyon yaratır. Kalbinde frezya ile çiçek açar ve tabanda sandal ağacı ve irisle desteklenir. Şişe, bej bir şerit ile süslenmiş, öncülünden daha parlak ve daha aydınlıktır. 50 ve 75 ml edt olarak mevcuttur. EDP'nin vurgulanan balları ve toz halinde notaları, yeni baskının sudaki notalarında soğuk ve taze iris ile değiştirilir ve gül banyosu yapılır. Koku, Nisan 2009'dan bu yana piyasaya sürülmüştür.

Üst Nota
Mandalina

Mandalina

Karpuz

Karpuz

Pembe biber

Pembe biber

Frezya

Frezya

Orta Nota
Gül

Gül

Iris

Iris

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Chloe Eau de Toilette Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Chloe Eau de Toilette Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 12 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 75 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
75%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
73%
12 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
33%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
33%
GECE
GECE
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
55%
Orta Nota
31%
Alt Nota
14%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
67%
YAZ
YAZ
17%
SONBAHAR
SONBAHAR
0%
KIŞ
KIŞ
17%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2009 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 96
1148 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Chloe Eau de Toilette Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
6 Adet Oy Kullanılarak
53 Puan Aldı

Chloe Eau de Toilette Bayan Parfüm Yorumları

Son zamanlarda Chloe edp'ye benzer bir şey arıyordum ancak daha az gül olması tercihimdi.
Yeterince farklı olup olmadığını görmek için edt aldım. Zaten güllerden hoşlanıyorsanız, muhtemelen Chloe'yi alırsınız sanırım. Chloe edt güzel, taze, çiçeksi, narin bir koku. Biraz daha sulu, havadar ve daha taze.
Gül kokularını seviyorum ama gerçekten gül notası bunda çok kötü.
Zedelenmiş şişelerinize (bekleyince şişedeki metal yerler soluyor) bir diş fırçası kullanarak bir miktar diş macunu ile ovun. Bir dakikadan az sürede şişeniz yeni gibi olur :D
"Bu parfümden hoşlanmıyorum ve boğazımı gıcıklandırıyor. Benim için biraz keskin, neredeyse pırıl pırıl bir gül şurubu deterjanı gibi. Tenimde 5 ila 6 saat kalıyor. Kesinlikle benim için değil. Arkadaşıma verdim.
Biri Chloe kullandığı zaman daima söyleyebilirim. Ben şahsen çok sentetik buluyorum. Kesinlikle bugüne kadar hoşlanmadığım bir parfüm, çünkü herkes kullandığı gibi bana çok yapay geliyor.
Güzel bir gül içeriği. Bu koku bana daha uzun inceleme yazmamı düşündürüyor.
Bir örneğini aldım ve beğendim denilemez. Notaların geçişini hissedemiyorum çünkü sadece bir boyutlu kokuyor.
Bu parfüm beni zamana yolculuğa öıkarıyor. Karpuzun hafifliği, keskin gül kokusu tarafından çabucak boğuluyor. Yumuşak pembe bir renkte kırılgan bir cam vazo gibi. Ben bayılıyorum.
Bunu Chloe EDP'yi seven ve neredeyse her gün kullanan biri olarak yazıyorum. Bu kokunun daha büyük bir şişede bulunmasını isterdim ancak bulmak dahi çok zor oldu. Bana göre bu daha hafif, daha taze ve EDP'ye göre daha yeşil içerikli. Çok temiz bir koku olması yanında temiz ve daha tatlı. Chloe EDT'yi kokladığımda çok güzel köpüklü çiğdem düşünüyorum. Son derece kadınsı ve çok zarif.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER