En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Chloe Eau de Parfum Intense Bayan Parfüm

Chloe parfümünün yeni bir sürümü Şubat 2010'da satışa ve Ekim 2009'da perakendede geldi. Chloe eau de parfum ve Chloe eau de tuvaletinde olduğu gibi parfüm, gül notalarının etrafında inşa edilmiş olup, küçük bir gül bahçesi sunmuştur. Kış sezonuna uygun bir parfümdür. Coty, yılın çeşitli mevsimlerine göre notaları dengeleyerek tüm tüketicileri memnun etmek için kokunun sürümlerini başlattı. Chloe Eau de Parfum Intense çiçeksi bir incelikle birlikte yoğundur. Pembe biber, sandal ağacı ve tonka gibi akorları da içerir. Aynı şişe şeklinde sunulmuş ve gri bir şeritle süslenmiştir. Parfüm 50 ve 75 ml EDP olarak satışa sunulacaktır.

Üst Nota
Gül

Gül

Pembe biber

Pembe biber

Orta Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Alt Nota
Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Chloe Eau de Parfum Intense Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Chloe Eau de Parfum Intense Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 12 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 78 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 82 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
78%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
82%
12 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
83%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
17%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
33%
GECE
GECE
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
49%
Orta Nota
38%
Alt Nota
13%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
17%
YAZ
YAZ
17%
SONBAHAR
SONBAHAR
0%
KIŞ
KIŞ
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2009 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 93
1450 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Chloe Eau de Parfum Intense Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
6 Adet Oy Kullanılarak
67 Puan Aldı

Chloe Eau de Parfum Intense Bayan Parfüm Yorumları

Hem Chloe EDP'ye hem de Chloe Intense'e sahibim ve ikisini de seviyorum. Ama sanırım bunu biraz daha seviyorum. Chloe, yumuşak biber ve odunsu tonlarla yükseldi. Çok kadınsı, şık ve sıcak. İyi projeksiyona sahip ve uzun ömürlü. Bu neden durduruldu bilmiyorum ama hızlı stok yapmak gerekiyor.
Neden bu kadar sevmiyorum bilmiyorum. Bu sadece, bana gerçekten tuhaf geliyor. Bana yapışıyor ve asla sakinleşmiyor, bazı kokularda bu iyi olsa da, bununla değil. Ayrıca şişe belirli bir süre sonra kararmış ve berbat görünüyor.
Sandal ağacının yumuşak tabanı üzerinde baharatlı ama pürüzsüz ve kremsi bir gül. Çok pürüzsüz ve baştan çıkarıcı, reçineli ve çok klas. Bu bir kadın kokusu, yetişkin, derin ve hafif tatlı. Gül her anında bulunur. Biber notası, tonka ve sandal ağacının güzel gül bulutunun yanında yeterince sakinliği çok hoşuma gidiyor. Hem iş hem de akşam dışarı çıkmak için uygun bir koku. Bu, baharatlı gül sevenler için gerçek bir mücevher
Neden neden neden durduruldu. anlamıyorum.
Seviyorum... baharatlı gül kokuyor...
Şimdiye kadarki en güzel fark edilir parfümüm. ilk önce bu kokuyu metroda kokladım, çok sevdim, bu yüzden kokan kıza parfümünü sordum. Cevap verdi ve hemen şişemi aldım. Bu koku eşsizdir, her kadının teninde farklı etki gösterir. Chloe'nin önceki versiyonlarından gelen acı notaları hissedebiliyorum ama sadece başlangıçta. Ardından güzel kehribar, derin ve rahat, baharatlı sedir ve bir çeşit çiçek buketi kokusu alıyorum. Gri fiyonklu bu Chloe çok güzel. Uzun kış akşamlarında içinizi ısıtır, bir kürk manto üzerinde parıldar, yaz aylarında sizi kucaklar... Bayıldım
Şimdiye kadar kokladığım en taze kokulardan biri. Şaşırtıcı derecede temiz, taze, kadınsı ve hoş bir yayılımı ve uzun ömrü var.
Chloe edp'yi seviyorum ama Chloe Intense benim favorim ❤ Artık mağazalarda bulamıyorum. Sahtelerinden dolayı internetten parfüm almıyorum o yüzden aramaya devam edeceğim.
Başlangıçta bu parfümün toz elementine aşık oldum ve sevdim. Zaman geçince ne kadar da yanılmışım. Birkaç kez kullandıktan sonra, onu istenmeyen eski bir erkek arkadaş gibi ortalıkta asılı buldum. Çok hasta, baş döndürücü ve rahatsız hissetmeye başlattı. Duşta kendimi ovaladıktan sonra uzun süre dokunduğum her şeyde, kıyafetlerimde ve üzerimde kokuyor. Aslında kokunun tarzını sevenler bayılıryani çok hoşuna gider çünkü koku sizden ayrılmıyor. Ben sevemedim. Üstelik biraz kullandım hiç fazla püskürtmedim. Çok geçmeden dayanılmaz buldum ve birine sattım. Söylenmesi gereken başka bir şey de, şişenin güzel gümüş kısmının sonunda karardığı, bu yüzden şifonyerinizde bırakabileceğiniz bir şey değil. Benim için çok ağır ve boğucu.
Chloé Intense, Chloé Signature EDP gibi değil. Açılışta farklı ve oldukça biberli ama oldukça hoş bir pudra kokusuna yerleşiyor. İlk patlamadan sonra biberli bir şey yok, aslında hafif baharatlı odunsu notalara sahip toz sabunlu bir koku. Onu Orijinal düz modeli kadar sevmiyorum ama yine de çok seviyorum. İyi yayılımı var ve kalıcı güç süper.
Bunu ilk kez giyiyorum ve incelemelere ve notalara bakılırsa beklediğimden çok daha az yoğun. Gül, tozlu notalar ve biber gibi kokuyor. İçinde biraz büyükannenin el sabunu kokusu var ama bir süre sonra vücuduna karışıyormuş gibi geliyor. Ağırlığı ideal.
Genelde en azından test ettiğim her gül kokusunu severim ve Chloe favori tasarımcı parfümcülerimden biridir ama ne yazık ki bu her iki açıdan da tuhaf olanıdır. Sorunun "yoğun" olduğunu düşünüyorum, en azından benim için: Bu kokunun saf gücü, gülün son derece botanik karakteri ve yüksek dozda pembe biber ile birleştiğinde, onu burnumda aşırı güçlü kılıyor ve bu beni rahatsız ediyor. Fazla püskürtülürse daha da rahatsız eder.
Bu dünya çapında çok sevildi ama artık üretilmiyor :(
Orijinaline yani düz chloe modeline çok benzer. Taze ve hassas.
Ben sadece bu kokuyu seviyorum. Sıkıcı eski güller gibi kokmuyor, bundan çok daha fazlası ve ben bir gül aşığı değilim. Bir arkadaşımda kullanırken koklayarak sevdim ve satın aldım. EDT ve EDP'm var ama bu benim favorim.
Çok güzel ve klas kokuyor! Muhteşem!
chloe neden chloe love ve chloe eau de parfum intense üretmeyi bıraktın? zarifler ve çok güzellerdi inanın şaşkınlık verici..
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER